Nowy bilet dla lepszej komunikacji

Nowy bilet dla lepszej komunikacji

Od najbliższego weekendu pasażerowie częstochowskiej komunikacji miejskiej mogą zakupić nowy, weekendowy bilet.

Bilety weekendowe można można zakupić w punktach obsługi klienta, u kierowcy lub motorniczego oraz w biletomatach. Bilety indywidualne w cenach 16 zł (bilet normalny) lub 8 zł (bilet ulgowy) obowiązują od godz. 19 w piątek do godz. 8 w poniedziałek. Uprawniają do nielimitowanych przejazdów autobusami i tramwajami MPK w granicach administracyjnych Częstochowy w trakcie ich obowiązywania.

Bilet zakupiony u kierowcy lub motorniczego nie wymaga kasowania. Bilety zakupione w punktach obsługi klienta lub biletomatach należy skasować jednorazowo podczas pierwszego z weekendowych przejazdów. Dostępne w ofercie są także bilety weekendowe zbiorowe w cenie 30 zł za sztukę (kasujemy i korzystamy na takich samych zasadach jak indywidualnie).

Posiadacz biletu w przypadku kontroli może wskazać oprócz siebie maksymalnie 4 inne osoby, które są uprawnione do przejazdu na jeden bilet zbiorowy. Nowa oferta to kolejne udogodnienie wprowadzone w ostatnim czasie dla pasażerów komunikacji miejskiej w Częstochowie.

social position