Moto idea w Częstochowie

Moto idea w Częstochowie

W Częstochowie odbyła się 10., jubileuszowa edycja konferencji motoryzacyjnej Moto Idea. Uczestniczyli w niej czołowi producenci oraz dostawcy usług z branży automotive.

Tegoroczne wydarzenie skupiło się wokół trendów i prognoz dotyczących pozycji Polski w rozwoju branży motoryzacyjnej. Po powitaniu przez zastępcę prezydenta Częstochowy Andrzeja Babczyńskiego, uczestnicy konferencji wzięli udział w kolejnych panelach dyskusyjnych, poświęconych takim zagadnieniom, jak przemysł 4.0, możliwości dogonienia UE pod względem innowacyjności, automotive a Brexit, oraz jak zmieni się branża za kilka lat? Na te pytania odpowiadali eksperci z czołowych zakładów motoryzacyjnych w kraju.

Moto Idea różniła się spośród innych tego typu zjazdów formułą nieformalnego spotkania. Podczas konferencji doświadczenia wymieniali zarówno duzi, jak i mniejsi producenci oraz dostawcy z całego kraju. Poszczególni eksperci wystąpienia opierali o wieloletnie doświadczenie i przykłady rozwiązań z własnych zakładów. Zjazd był również okazją do zorganizowania gali dziesięciolecia i wręczenia branżowych nagród.

 

social position