Lutowe śniadanie z przedsiębiorcami

Lutowe śniadanie z przedsiębiorcami

„Motywacja w biznesie” – to temat kolejnego spotkania z przedsiębiorcami, organizowanego przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.,które odbędzie się w czwartek, 7 lutego w Parku  Przemysłowo – Technologicznym.

Szkolenie z elementami warsztatów poprowadzi Justyna Królak, kierownik Referatu Kadr Urzędu Miasta Częstochowy, a jego tematem będzie:

1. Motywacja w polskich realiach rynku pracy
2. „Kij i marchewka” jako przeżytek w motywowaniu do pracy
3. Motywacja wewnętrzna jako narzędzie skutecznego rozwoju przedsiębiorstw

Justyna Królak, jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Częstochowskiej w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim oraz z zakresu Administracji w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Posiada blisko 20-letnie doświadczenie w pracy w administracji samorządowej; specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, prawa pracy oraz treningach menedżerskich.

Podczas spotkania Piotr Urbaniak, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy przedstawi informację na temat dostępnych instrumentów rynku pracy w 2019 roku.

Po spotkaniu, o godz. 10.30, w sali nr 3 Częstochowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego rozpocznie się seminarium dla częstochowskich firm rodzinnych – „Praktyczne podejście do budowy i trwałości Lokalnego Biznesu Rodzinnego – sukcesja, zarządzanie polityką Miasta.”

,,Śniadanie z przedsiębiorcami” odbędzie się w 7 lutego (czwartek), w Częstochowskim Parku Przemysłowo – Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Rozpocznie się o godz. 8:30 i potrwa ok. 2 godzin.

Udział jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem, proszone są o rejestrację do 6 lutego za pomocą formularza na stronie Agencji Rozwoju Regionalnego: www.arr.czestochowa.pl  w zakładce „Śniadania z przedsiębiorcami” .

Osobą do kontaktu jest Olga Przybylik (ARR). Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

 

social position