Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne, które odbędą się 30 stycznia oraz 2 lutego o godz. 10.00 w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym.

Spotkania przeznaczone są dla osób planujących uruchomienie działalności gospodarczej i poświęcone będą omówieniu możliwości wsparcia takich osób ze środków Unii Europejskiej w perspektywie 2014-2020.

Spotkania odbędą się 30 stycznia (wtorek) oraz 2 lutego (piątek)  w godz. 10.00 – 13.00 w sali nr 2 w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy ul. Wały Dwernickiego 117/121.

Zainteresowane osoby proszone są o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia o zakwalifikowaniu drogą e-mail. Osoby z niepełnosprawnościami proszone są o podanie zakresu udogodnień, które organizator mógłby zapewnić.

Organizatorem spotkań jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.

Szczegółowe informacje na temat spotkań można znaleźć na stronie http://www.arr.czestochowa.pl  lub pod numerami telefonu (34) 360 56 87 lub (34) 324 50 75.

social position