BĘDĄ NOWE PARKI I PLACE

BĘDĄ NOWE PARKI I PLACE

W październiku zostały podpisane umowy na budowę dwóch parków, mini plac zabaw i plac street workout. Większość to projekty przegłosowane w Budżecie Obywatelskim.

W Częstochowie przybędzie miejsc do rekreacji i wypoczynku. W ramach postępowania w trybie podstawowym zostały wyłonione następujące oferty:

    • Park kieszonkowy w Mirowie. Wykonawcą prac na wartość ponad 100 tys. zł jest Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „KLON” S.C. z terminem realizacji max do 60 dni.

    • Park w dzielnicy Brzeziny etap I. Wykonawcą projektu na wartość 75,8 tys. zł jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ADAGON z terminem realizacji max do 45 dni.

    • Plac street workout przy ulicy Morenowej. Wykonawcą prac na wartość ponad 78 tys. zł jest firma Apis Polska Sp. z o.o. i max terminem realizacji do 60 dni.

    • Mini plac zabaw na Skwerze Meliorantów/ Połaniecka. Wykonawcą prac na wartość 96,5 tys. zł jest również firma Apis Polska Sp. z o.o. i max terminem realizacji do 60 dni.

Warto dodać, że park kieszonkowy w Mirowie jest realizowany w ramach projektu Często Zielona. Natomiast park w dzielnicy Brzeziny, plac street workout przy ulicy Morenowej oraz plac zabaw na Skwerze Meliorantów/Połaniecka to projekty będące wynikiem głosowania w Budżecie Obywatelskim.

social position