247 NAJPIĘKNIEJSZE ZIMOWE WITRYNY 2017

247 NAJPIĘKNIEJSZE ZIMOWE WITRYNY 2017

Klimatycznie zaaranżowane witryny to nieodłączny element zimowego wystroju Częstochowy. W tym roku po raz kolejny miasto nagrodzi te najbardziej urokliwe. Rusza „Konkurs na najpiękniejszą witrynę świąteczną 2017”.

Właściciele sklepów, punktów gastronomicznych i usługowych, którzy zadbali o zimowe aranżacje witryn, mogą zgłaszać swoje dekoracje do konkursu do 12 grudnia. W dniach 13-15 grudnia oceni je specjalna komisja. Trzy najpiękniejsze witryny zostaną uhonorowane nagrodami pieniężnymi. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród tradycyjnie odbędzie się podczas 11. Targów Bożonarodzeniowych „Gwiazdkowa Aleja”.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia. Można ją pobrać poniżej lub w siedzibie Wydziału Kultury, Promocji i Sportu UM, w Alei Najświętszej Maryi Panny 45a, od poniedziałku do piątku, od godz. 7.30 do 15.30. Wypełnioną kartę należy przesłać na adres mailowy: kps@czestochowa.um.gov.pl lub złożyć osobiście w siedzibie Wydziału Kultury, Promocji i Sportu.

Szczegółowych informacji dotyczących konkursu udziela Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Estetyki Miasta, tel. 34 3707465.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Stwórzmy wspólnie wyjątkowy, świąteczny nastrój w przestrzeni naszego miasta.

social position